مخازن تحت فشار فولاد آرین-قسمت دوم
مخازن تحت فشار فولاد آرین-قسمت دوم

در نظر داشته باشید تیم طراحی و محاسبه فولاد آرین از استاندارد رسمی آمریکا و هندبوک Pressure vessel برای طراحی و محاسبه ضخامت، فشار و فشار نهایی استفاده میکند. بعد از تمام طرح نیز فشار وارده به سطح چه از داخل و چه از خارج بررسی و ضخامت ورق چک شده و تاییدیه طرح ارسال میشود. و احیانا اگر بعد از کنترل نیز هریک از استاندارد های بین المللی خللی در طرح وارد بدانند طرح به تیم بازگشت داده شده و از ابتدا تمامی مراحل دوباره اجرا میشود.

مخازن تحت فشار فولاد آرین – قسمت اول
مخازن تحت فشار فولاد آرین – قسمت اول

شرکت فولاد آرین مخازن تحت فشار استوانه ای را بر اساس نیاز مشتری به هردو صورت افقی و عمودی طراحی و تولید می نماید مخازنی که این شرکت برای ایران و سایر کشورهای نزدیک که طراحی و تولید نموده است معمولا زیر ده بار میباشند و معمولا برای نگهداری، حمل و نقل و یا فروش مایعات و گازها استفاده شده اند.

ویژگی های دیگ های آب داغ فولاد آرین
ویژگی های دیگ های آب داغ فولاد آرین

شعله مشعل، حرارت لازم برای دیگ را از طریق احتراق سوخت تامین میکند.(نوع سوخت بسته به انتخاب مشتری تایین میشود. همچنین شرکت فولاد آرین در صورت درخواست مشتری مشعل را میتواند به صورت دوگانه گازوئیلی و گازی و یا همزمان طراحی و تولید کند.) دیگ به وسیله این حرارت آب موجود در دیگ را داغ کرده …

دیگ آب داغ فولاد آرین
دیگ آب داغ فولاد آرین

یکی از قسمت های دیگر مهم در سیستم های حرارت مرکزی در موتورخانه ها دیگ آب داغ است. دیگ های آب داغ فولاد آرین با بالاترین حرارتی طراحی و تولید میشوند.
به صورت کلی دیگ های آب داغ به دو روش چدنی و یا فولادی طراحی و ساخته میشوند. که در ادامه مطالب هریک به صورت مختصر توضیح داده شده اند. برای آگاهی از بقیه مطالب به صفحه مطلب مراجعه نمایید (-با کلیک بر روی تیتر هدایت خواهید شد.)

چرا دیگ روغن داغ فولاد آرین؟
چرا دیگ روغن داغ فولاد آرین؟

شرکت فولاد آرین با 25 سال سابقه در صنایع ماشین سازی اولین تولید کننده دیگ های بخار، آب گرم، آب داغ و روغن داغ در غرب کشور می باشد این شرکت علاوه بر دارا بودن استاندارد بین المللی ایران نشان ساخت از استاندارد انگلستان را نیز در پرونده خود دارد. همچنین این شرکت تمامی پروانه ها و certificate های لازم را من جمله TUV استرالیا و ASME آمریکا را کسب نموده است. همچنین تمامی مواد اولیه مانند ورقها و لوله به صورت واردات مستقیم از صنایع فولاد اروپا وارد میشود و بهترین کیفیت در بازار اروپا را دارا می باشند.