دیگ های بخار فولاد آرین

دیگ بخار فولاد آرین

دیگ های بخار تولید شده در شرکت فولاد آرین در ظرفیت های متنوع (70 کیلوگرم در ساعت تا 33 تن در ساعت) و به صورت سه پاس تولید میشوند. این دیگ ها با وجود ظرفیت بالای خود، دارای بیشترین راندمان و بر اساس بالاترین استاندارد جهان B.S2790 انگلستان و استاندارد ملی ایران IZIRI4231 در رده انرژی A قرار میگیرند .
شرکت فولاد آرین بر اساس سلیقه و محیط کار مشتری دیگ های خود را طوری طراحی میکند که هم بیشترین راندمان را برای آن محل داشته باشند و هم اینکه از لحاظ استایل زیباترین شکل و شمایل را به خود بگیرد. شرکت فولاد آرین بعد از طراحی دیگ ها، توانایی تولید آنها را به سه صورت افقی از نوع Wet Back، افقی از نوع Dry Back و عمودی دارا می باشد .
این شرکت همیشه بهترین و با کیفیت ترین وسایل را در ساخت دیگ های بخار استفاده میکند از ورق های فولادی گرفته تا عقربه های دستگاه فشار سنج… در زیر میتوانید مواد مصرفی ساخت دیگ های بخار با جزئیات و استاندارد های آن به صورت کامل مشاهده نمائید :
1. ورق های فولادی برای ساخت آبگیر، محفظه برگشت، کوره اصلی و تیوب شیت ها همگی از نوع ورق آتش خوار طبق استاندارد DIN17155-17MN4 میباشند. ورق های دارای این استاندارد از استحکام کشی بسیار بالایی برخوردارند که آنها را مخصوص ساخت دیگ های بخار کرده است .
2. لوله های دیگها همگی از نوع آتش خوار که بدون درز است می باشند که طبق استاندارد DIN17175-ST35.8 ساخته شده اند .
3. کلیه جوشکاری های انجام شده بر اساس WPS و PQR اداره استاندارد توسط جوشکاران دارای گواهینامه تایید صلاحیت و مهارت با دستگاه های تمام اتوماتیک زیرپودری و گاز محافظ انجام میگیرد .
4. تمام الکترودهای مصرفی از نوع E7018 میباشند که با 300 درجه سانتیگراد پیش گرم شده و مورد استفاده قرار میگیرند.
مزایای دیگ های بخار شرکت فولاد آرین:
دیگ های بخار فولاد آرین دارای کوره های تمام کاروگیت (چین دار) میباشند.
دیگ ها دارای دریچه های نفر رو و سر رو جهت بازدید داخل دیگ و دریچه های دست رو جهت رسوب گیری میباشند.
دیگ ها با اینکه با تمام ملاحضات ایمنی طراحی و تولید شده اند دارای سیستم و دریچه انفجار میباشند تا از انفجار، احتراق مشعل و یا خطرات احتمالی جلوگیری کنند.
جوش های انجام شده توسط متخصصان و با بهترین الکترود موجود انجام شده است با این حال بعد از جوشکاری، جوش ها توسط تیم کنترل کیفی به روش های MT(ذرات مغناطیسی)، UT(اولتراسونیک) و RT(رادیوگرافی) کنترل میگردند .
پس از اتمام مونتاژ، شرکت فولاد آرین دیگ های خود را با 1.5 برابر فشار طراحی به صورت هیدرواستاتیک در حضور بازرس اداره استاندارد تست می نماید و سرانجام با پشم سنگ عایق نموده و با روکش استیلی پوشش میدهد.
کلیه مواد مصرفی و مراحل ساخت توسط شرکت های دارای گواهینامه تایید صلاحیت بازرسی فنی در زمینه دیگ های بخار مورد بازرسی و کنترل کیفیت قرار گرفته و نهایتاً پلاک استاندارد ملی ایران و دفترچه بازرسی فنی صادر می گردد.

طبق آخرین رتبه بندی های سازمان های اروپایی و آمریکایی در سال 2018 کشور ایران جزو ده کشور برتر در حوزه تولیدات صنایع فولاد میباشد. شرکت فولاد آرین نیز به خود میبالد که با کسب استاندارد های معتبر اروپایی و آمریکایی در کنار سایر شرکت های داخلی سهم کوچکی در این امر مهم داشته است.

استانداردهای معتبر بین المللی در کنار 25 سال سابقه درخشان ؛ مشتریان عزیز پیشنهاد ما به شما دیگ های بخار فولاد آرین میباشد.

مخازن تحت فشار فولاد آرین-قسمت دوم
مخازن تحت فشار فولاد آرین-قسمت دوم
مخازن تحت فشار فولاد آرین – قسمت اول
مخازن تحت فشار فولاد آرین – قسمت اول
ویژگی های دیگ های آب داغ فولاد آرین
ویژگی های دیگ های آب داغ فولاد آرین
دیگ آب داغ فولاد آرین
دیگ آب داغ فولاد آرین
چرا دیگ روغن داغ فولاد آرین؟
چرا دیگ روغن داغ فولاد آرین؟
دیگ های آب گرم فولاد آرین را بیشتر بشناسیم
دیگ های آب گرم فولاد آرین را بیشتر بشناسیم
دی اریتور ها چه وضایفی دارند؟
دی اریتور ها چه وضایفی دارند؟
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
  1. متاسفانه در حال حاظر امکان نظر دهی برای این مطلب غیر فعال میباشد در صورت نیاز میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید یا از قسمت چت آنلاین اقدام کنید.