مهاجرت از دیگ بخار به روغن داغ

دیگ روغن داغ فولاد آرین

امروزه در اکثر سیستم های صنعتی و غیر صنعتی برای گرمایش و سرمایش محیط عموما از آب و بخار استفاده میشود حال آنکه قدرت انتقال دمای بخار به دلیل وجود گرمای نهان از آب بیشتر می باشد. امروزه نیز در اکثر ساختمان ها از سیستم گرمایشی با دیگ های آب گرم و یا آب داغ استفاده می شود و یا میتوان به صنایع غذایی اشاره کرد که از سیستم گرمایشی مستقیم و غیر مستقیم بخار استفاده میکنند.
— برای خرید بهترین و با کیفیت ترین دیگ های بخار متناسب با استانداردهای روز جهان به صفحات این محصول سر بزنید.
ولی همه اینها یک طرف قضیه است مشکل از آنجایی شروع میشود که شما بخواهید دمایی بالا مثلا 300 درجه داشته باشید در این گونه موارد سیستم آب داغ به دلایل مختلفی مانند طراحی و امثالهم به هیچ وجه جواب گوی شما نخواهد بود اگر هم بخواهید از سیستم بخار آب استفاده کنید در این دما بخار فشار زیادی (تقریبا 90 بار) به بدنه وارد میکند.
حال اگر بخواهیم همچین دمایی را با بخار آب ایجاد کنیم علاوه بر اینکه در زمان تهیه و اجرای آن هزینه گزافی را باید بپردازیم در خصوص ایمنی و مشکلات فراوان ناشی از آن نیز باید فکری کرد.
برای همین است که بهترین گزینه برای رهایی از مشکلات و محدودیت های ارائه شده دیگ روغن داغ یا همان اویل هیتر می باشد.
و اما دیگ روغن داغ:
دیگ روغن داغ یک ظرف یا بهتر بگیم دستگاهی است که باعث گرمایش روغن حرارتی به صورت مستقیم میشود این روغن مخصوص در جایگاهی که برای این منظور طراحی شده اند قرار گرفته و وارد دیگ شده و سپس داغ میگردد پس از داغ شدن، روغن وارد یک محیط گردشی بسته شده و دائما در این محیط چرخش میکند.
در سیستم گرمایشی دیگ روغن داغ با استفاده از ظرفیت حرارتی روغن مخصوص آن میتوان به راحتی به دمای بالای 300 درجه رسید و حتی بیشتر از 400 درجه. با طراحی های مخصوص و مهندسی شده و شور و اندیشه متخصصان فولاد آرین اینک قابلیت تولید این دستگاه با بالاترین راندمان حرارتی مهیا گشته و آماده عرضه به مشتریان داخلی و خارجی می باشد. — برای تماس با کارشناسان فولاد آرین از طریق بخش تماس با ما اقدام فرمائید. —

مخازن تحت فشار فولاد آرین-قسمت دوم
مخازن تحت فشار فولاد آرین-قسمت دوم
مخازن تحت فشار فولاد آرین – قسمت اول
مخازن تحت فشار فولاد آرین – قسمت اول
ویژگی های دیگ های آب داغ فولاد آرین
ویژگی های دیگ های آب داغ فولاد آرین
دیگ آب داغ فولاد آرین
دیگ آب داغ فولاد آرین
چرا دیگ روغن داغ فولاد آرین؟
چرا دیگ روغن داغ فولاد آرین؟
دیگ های آب گرم فولاد آرین را بیشتر بشناسیم
دیگ های آب گرم فولاد آرین را بیشتر بشناسیم
دی اریتور ها چه وضایفی دارند؟
دی اریتور ها چه وضایفی دارند؟
نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
  1. متاسفانه در حال حاظر امکان نظر دهی برای این مطلب غیر فعال میباشد در صورت نیاز میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید یا از قسمت چت آنلاین اقدام کنید.